Vyhrajte cestu k vymazlené online soutěži

Slavnostně oznamuji, že nová verze podrobného návodu na přípravu skutečně přínosné online soutěže je dopečená, zabalená a připravená na cestu k vám. Než ji oficiálně pošlu do světa, zasoutěžíme si o ni.

NEJ soutěž aneb Krok za krokem k vymazlené online soutěži

… ano, tak se to vypiplané dílo jmenuje. Stejně jako v původní verzi i zde najdete podrobný návod k pořádání online soutěží, se kterým pro vás soutěž už nebude jen zábavným zpestřením běžné rutiny, ale také skutečným Trumfem pro váš byznys.

ebook-nej-soutez-tablet-800Oproti e-booku Jak připravit NEJ soutěž krok za krokem došlo ke změnám především ve zpracování.

V celé své kráse se e-book NEJ soutěž vyloupl už 15. dubna. Od té doby jsem ještě pracovala na bonusech, které k němu dostanete, aby pro vás příprava online soutěže byla opravdu hračka. I ty výherce soutěže ode mě dostane.

nej-soutez-bonusy2Jak e-book NEJ soutěž i se 3 bonusy vyhrát?

Snadno.

Prostě se nejpozději 15. května 2016 přihlaste do soutěže a držte si palce při losování.

Přihláška do soutěže

[wysija_form id=“6″]

 
Žádné otázky, žádné úkoly. Stačí dát vědět, že o e-book NEJ soutěž  s praktickými bonusy máte zájem. Jak byste se dočetli v bonusovém e-booku Typologie online soutěží, jedná se o úplně jednoduchou registrační soutěž.

Všem zúčastněním přeji hodně štěstí při losování!

Podrobná pravidla soutěže

  • Provozovatelkou soutěže je Mgr. Petra Vymětalová, IČ 73974471, M. Mikuláše 552, Jevíčko, e-mail: petra@petravymetalova.cz.
  • Soutěž probíhá přímo na této stránce v době od 9. do 15. května 2016.
  • Soutěže se může zúčastnit každý návštěvník webu ABCsoutěže.cz ve věku 18 a více let, který splní pravidla soutěže. Každý soutěžící se smí do soutěže zapojit jen jednou.
  • Podmínkou pro účast v soutěži je vyplnění přihlášky do soutěže zveřejněné v tomto článku. V přihlášce soutěžící uvede jméno, které bude v případě výhry zveřejněno, a svoji platnou e-mailovou adresu, na kterou mu bude v případě výhry odeslána hlavní cena.
  • Hlavní cenou v soutěži je e-book NEJ soutěž (Krok za krokem k vymazlené online soutěži) se 3 bonusy: Typologie online soutěží, NEJ soutěž – pracovní listy a NEJ soutěž – checklist.
  • Po skončení soutěže budou jména všech soutěžících očíslována a výherce bude vylosován prostřednictvím služby Random.org.
  • Jméno výherce bude oznámeno do 5 dnů od ukončení soutěže v komentáři pod tímto článkem a na facebookové stránce Podnikáme hravě.
  • Hlavní cena bude výherci odeslána do 2 dnů od vyhodnocení soutěže na e-mailovou adresu uvedenou v přihlášce do soutěže.
  • Vyplněním a odesláním přihlášky soutěžící vyjadřuje souhlas s pravidly této soutěže a se zpracováním zadaných osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů.

Petra Vymětalová

Napsal/a Petra Vymětalová

Pořádám online soutěže od roku 2004, kdy jsem vytvořila svůj první web - VašeDěti.cz. Od roku 2012 provozuji katalog online soutěží České-soutěže.cz. Na základě takto získaných zkušeností jsem napsala podrobný návod na uspořádání přínosné online soutěže Nej soutěž - Krok za krokem k vymazlené online soutěži.

Co na to říkáte?

Budu ráda, když mi napíšete svůj názor.